Zboží

Dřevostavby splňují ty nejvyšší nároky na bydlení

Obecně jsou tyto domy v dnešní době velice populární. Chcete také jednoduchou, klasickou a stylovou dřevostavbu? Pak si ji nechejte postavit. Jenomže firmy jsou nákladné a na to nemáte dostatek peněz? Zvolte levnější variantu. Svépomocí ztratíte zbytečně několik let života a to kvůli starostem a především kvůli práci, která nakonec bude vidět, ale tolik času a úsilí zkrátka v dnešní době nemáme. Pak je zde jediné vhodné, ale také výhodné řešení.

dřevěné domy

Dřevěné mobilní domy jsou skvělou alternativou v bydlení. Nemyslete si, že jde o nějaké staré a škaredé barabizny. To už v dnešní době není vůbec pravda. Jsou interiérem vybaveny naprosto luxusně. Mají vše potřebné, co najdete v každé jiné běžné domácnosti. Krásný a nový záchod, luxusní koupelnu, vanu nebo sprchový kout, umyvadlo, vodovodní baterie a připojení vody, krásnou moderní kuchyni, zapojené spotřebiče, ohřev vody pomocí bojleru a mnoho dalšího. Místnosti, které si můžete přizpůsobit dle svého vlastního vkusu. Dokonce si můžete celý dům nechat navrhnout pomocí našeho konfigurátoru.

v Pokud si vyberete některý typ, který je kolaudovatelný, tak v něm můžete celoročně bydlet a dostat číslo popisné. Můžete se tak usadit na svém pozemku a mít do konce života vystaráno. S financováním velice rádi pomůžeme, pokud si to budete přát. Plníme sny našim zákazníkům a každému se snažíme udělat radost.

Podívejte se, jak mohou být inovativní

Dřevostavba je energeticky nenáročná. Dřevo je teplý a hřejivý materiál. Zateplení je udělané profesionálně. V případě, že si vyberete dřevo jenom na výstavbu rekreační chaty či chatky, která se bude hodit k lesu, pak je možné ji podle potřeby poupravit. Zateplit či mnoho dalšího. Můžete si zvolit menší či větší obydlí nebo jenom sezónní stavbu.

dřevěné domečky

v Dřevo je přírodním materiálem, který se velice snadno používá. Vypadá velice vkusně a dají se z něj vytvořit opravdu povedené kousky. Budete mít malé náklady na udržení vaší domácnosti a ještě hřejivý pocit z toho, že máte ekologickou domácnost.