Zboží

Dřevostavby splňují ty nejvyšší nároky na bydlení

Obecně jsou tyto domy v dnešní době velice populární. Chcete také jednoduchou, klasickou a stylovou dřevostavbu? Pak si ji nechejte postavit. Jenomže firmy jsou nákladné a na to nemáte dostatek peněz? Zvolte levnější variantu. Svépomocí ztratíte zbytečně několik let života a to kvůli starostem a především kvůli práci, která nakonec bude vidět, ale tolik času a úsilí zkrátka v dnešní době nemáme. Pak je zde jediné vhodné, ale také výhodné řešení.

dřevěné domy

Dřevěné mobilní domy jsou skvělou alternativou v bydlení. Nemyslete si, že jde o nějaké staré a škaredé barabizny. To už v dnešní době není vůbec pravda. Jsou interiérem vybaveny naprosto luxusně. Mají vše potřebné, co najdete v každé jiné běžné domácnosti. Krásný a nový záchod, luxusní koupelnu, vanu nebo sprchový kout, umyvadlo, vodovodní baterie a připojení vody, krásnou moderní kuchyni, zapojené spotřebiče, ohřev vody pomocí bojleru a mnoho dalšího. Místnosti, které si můžete přizpůsobit dle svého vlastního vkusu. Dokonce si můžete celý dům nechat navrhnout pomocí našeho konfigurátoru.

Pokud si vyberete některý typ, který je kolaudovatelný, tak v něm můžete celoročně bydlet a dostat číslo popisné. Můžete se tak usadit na svém pozemku a mít do konce života vystaráno. S financováním velice rádi pomůžeme, pokud si to budete přát. Plníme sny našim zákazníkům a každému se snažíme udělat radost.

Podívejte se, jak mohou být inovativní

Dřevostavba je energeticky nenáročná. Dřevo je teplý a hřejivý materiál. Zateplení je udělané profesionálně. V případě, že si vyberete dřevo jenom na výstavbu rekreační chaty či chatky, která se bude hodit k lesu, pak je možné ji podle potřeby poupravit. Zateplit či mnoho dalšího. Můžete si zvolit menší či větší obydlí nebo jenom sezónní stavbu.

dřevěné domečky

Dřevo je přírodním materiálem, který se velice snadno používá. Vypadá velice vkusně a dají se z něj vytvořit opravdu povedené kousky. Budete mít malé náklady na udržení vaší domácnosti a ještě hřejivý pocit z toho, že máte ekologickou domácnost.