Zboží

Brazilky během vašich dní


Každá žena má svůj cyklus nějak jiný, některá ani neví, že se něco děje, trápí jí to jen pár dní a konec. Některé ale zažívají bolestivou menstruaci s nepříjemnými křečemi, bolestmi břicha nebo ňader, no prostě hrůza. Pokud patříte do druhé skupiny žen, určitě nám dáte za pravdu, že se v těchto dnech snažíte najít cokoliv, co by vám to zpříjemnilo a co by vám odvedlo pozornost od toho, že krvácíte, co by vám prostě trochu zpříjemnilo život. Někdo na křeče bere medikamenty, někdo pije bylinkové čaje, je spousta možností, ale často je problémem ten samotný akt, že musí ženy chodit často na záchod, musí chodit do drogerií, kupovat si jednorázové hygienické pomůcky a tak dále. Co kdybychom vám dnes představili alternativu, která se vám bude možná zamlouvat více než tampony nebo vložky? A která vám navíc na těle bude daleko příjemnější?

sexy

Byly ušity z kvalitních italských materiálů, nicméně pěkně v prostředí České republiky, takže jsou zdejším produktem. Jmenují se Feminky a budou vám dělat společnost třeba hned při dalším vašem začátku cyklu. Jsou ušity z kvalitních látek a v nejrůznějších střizích, takže si vyberete ten, který jste zvyklá nosit každý den, aniž byste poznala nebo vaše okolí, že se něco mění. Nic nikde neproteče a budete maximálně v pohodlí, ochráněna a ověnčena prodyšnou látkou, která nezapáchá. Teď se pojďme tedy podívat na to, jak fungují menstruační kalhotky, o kterých tu dnes mluvíme.

cyklus

Jsou z organické bavlny a skládají se z několika vrstev, takže budete ochráněna před protečením a vše zůstane uzamčeno tam, kde má. To vám často slibují i vložky v reklamách, ale znáte to každá – ani ty nejsou nikdy naprosto stoprocentní. Pokud máte silné krvácení, určitě hledáte způsoby, jak tekutinu zachytit co nejspolehlivěji, toto je produkt tedy přesně pro vás. Jsou komfortní a prodyšné.