Zboží

Firemní večírek

Firemní večírek je skvělá příležitost udělat akci pro své zaměstnance a stmelit celý kolektiv. Moderátor pomůže v tom, že se postará o chod akce.

Firemní večírek

Uspořádejte skvělou akci

Tato akce by měla být určena jako taková odměna pro zaměstnance, a hlavně skloubení kolektivu. Moc lidí na takové večírky nechodí rádo, což je velká škoda, a proto je dobré udělat tuto akci výjimečnou, aby se skutečně všem pozvaným líbila a dobře na ni vzpomínali. Všichni se zároveň lépe poznají, a to po osobní stránce, což je také velmi důležité. Musíme zaujmout už pozvánkou, aby zaměstnanci na večírek vůbec přišli a nevymlouvali se, takže o něm informujte dostatečně dopředu.

prostřený stůl

Nemusíte mít přehnaný rozpočet, ale rozhodně počítejte s tím, že to zadarmo nebude. Od toho se odvíjí i pronajaté místo, přičemž se sem musí všichni bez problému vlézt a být tu ještě místo na program. Nebojte se udělat vše v nějakém stylu, takže tom může být akce, kde hlavním tématem bude bowling. To není nijak náročný sport, ale všichni si při něm užijí spoustu zábavy. Vy znáte zaměstnance nejlépe, a proto jim vyberte vhodné téma.

Profesionální moderátor

Je dobré mít vymyšlený alespoň nějaký základní program, aby se jen na akci nesedělo a povídalo, protože to ne každého baví dlouhodobě. Takže se hodí mít plán kdy co a jak začne. Řídit všechno, a ještě v zábavné formě není rozhodně nic snadného, a proto si pozvěte moderátora https://www.vaskouzelnik.cz/moderator. Ten má s vedením bohaté zkušenosti, a hlavně v něm umí chodit, takže umí podat zábavně všechny informace, pobavit všechny zúčastněné, říci proslov a mnoho dalšího.

proslov na akci

Takto získá celý večírek šmrnc a napomůže velmi k tomu, aby vše probíhalo podle plánu a také byl celý program plynulý. Skutečně moderování umí, a proto není pro něj žádný problém působit na všemožných akcí a svůj úkol splnit. Rozhodně proto kontaktujte přímo moderátora, s kterým se domluvíte na termínu a všech různých podrobnostech. Rozhodně ho za to stojí na večírku mít, takže se Vám investice vrátí v podobě spokojených účastníků.