PC

Kvalita tisku rozhoduje

Zkuste si vytisknout a někam vyvěsit svůj nekvalitní plakát! Zkuste si natisknout reklamní letáčky nízké kvality a tyto nastrkat lidem do poštovních schránek! Zkuste si přijít na veřejnost dejme tomu s prachmizerně vypadajícími snímky, dokumenty nebo jinými tiskovinami! Jestli se někde setkáte s nějakou alespoň mírně příznivou odezvou, pak to bude zaručeně jenom u lidí, kteří s vámi mají soucit nebo kteří vám z nějakého důvodu musí pochlebovat. Zatímco většina lidí projde kolem vašeho plakátu bez zájmu, to ostatní v nejlepším případě přelétne pohledem. A pak to skončí v koši.barevné papíry.jpg
Protože ten, kdo se neprezentuje kvalitně vytištěnými materiály, už v dnešní době nezaboduje. Má tu natolik četnou kvalitní konkurenci, že se jednoduše neprosadí.
A proto je třeba postarat se o to, aby byly i naše výtvory výhradně na té nejvyšší úrovni. Což znamená pořídit si

  • kvalitní tiskárnu
  • a neméně kvalitní náplň do ní.

Jen spojením obojího lze dosáhnout výsledků, na které může být člověk pyšný. A které se také budou těšit všeobecné přízni přihlížejícího publika.
A jak se poznají kvalitní náplně do tiskárny? Třeba tak, že se nazývají toner Canon 046 Primatisk.cz. Ale mohou nést pochopitelně i jiná označení. Vždy by však mělo jít o originální či kompatibilní tonery, cartridge nebo inkousty, které pocházejí od výrobců proslulých https://ekonomika.idnes.cz/foto.aspx%3Fr%3Dekonomika%26c%3DA130614_085924_ekonomika_spi%26foto%3DJB49af3a_Foto007.jpg kvalitou svých výrobků, tyto by měly nést známou a léty prověřenou značku.barevné odstíny.jpg
Jen něco takového totiž garantuje dokonalý výsledek tiskařova snažení. A jen takové náplně také vydrží mnohem déle než jejich pochybné napodobeniny nejistého původu, jen tyto jsou rovněž prokazatelně šetrné k tiskárně, v níž jsou používány.
A tím vším se rozhodně vyplatí.
Na rozdíl od druhořadé konkurence, která možná trumfne kvalitu v pořizovací ceně, ale to je to jediné, nad čím lze zaplesat. A to je v éře dokonalého tištění přece jenom málo.