Nezařazené

Péče o vlasy a nehty

Pokud chcete mít krásné vlasy i nehty, musíte se o ně starat a něco jim obětovat. Vlasy ani nehty vám totiž nedají vůbec nic zadarmo, a pokud se o ně nebudete pořádně starat, pak rozhodně nikoho nezaujmou. Jak o vlasy a nehty pečovat, aby byly krásné? S péčí to nepřehánějte, méně je někdy více.
obarvené vlasy
·         Vlasy
Vlasy jsou určitě vizitkou každé ženy. Krásné dlouhé vlasy udělají krásnou ženu z každé z nás. O vlasy musíte pravidelně pečovat, aby si udržely svoji pružnost, lesk a vypadaly zdravě. Samozřejmě v současné chvíli máme velké množství přípravků na vlasy, které nám mohou pomoci vlasy udržovat, ale také nám mnohdy mohou nadělat pěkné problémy. Tak předně je nevhodné používat na vlasy obyčejné barvy z drogerie, které jsou většinou nekvalitní a vlasy spíše hodně ničí, než by vypadaly pěkně. Pokud toužíte po barvených vlasech, pak si raději zajděte ke kadeřníkovi, který vám vlasy obarví profesionálně. Co se přípravků týče, určitě nepřehánějte jejich množství a spíše jich používejte méně. Šampon a kondicionér vám většinou postačí. Další péčí jako jsou oleje, lesky, laky a tužidla používejte spíše málo.
duhové brýle a nehty
·         Nehty
Co se péče o nehty týče, platí jedno základní pravidlo. Pokud chcete nosit gelové nehty, pečlivě vybírejte, kde si je necháte udělat. Je velice důležité nechat si dělat nehty pouze tam, kde používají kvalitní materiál a mají nástroje čisté. Jinak si také nehty můžete pořádně zničit plísní či jinou chorobou. Pokud si nehty lakujete, pak je pravidelně opakovávejte a pečujte o ně. Také dobrý kvalitní olej pro občasné potření nehtů postačí pro péči o ně. Nebudete potřebovat žádné speciální pomůcky, postačí vám kousek vaty či gázy a trochu kvalitního rostlinného oleje, kterým nehty ošetříte. Nehty si také nekousejte, je potřeba se tohoto zlozvyku zbavit co nejrychleji, abyste si zbytečně neničili nehty.