Zboží

Problémy s erekcí

I muži mohou mít svá tajemství, o kterých zkrátka s nikým nemluví. Jedním z nich jsou například problémy s erekcí, které trápí vysoké procento mužů. Tento problém může postihnout takřka každého muže, a to především s přibývajícím věkem, obvykle se pak tyto potíže objevují od středního věku, ale mohou se s nimi potkat i mladší jedinci. Ne vždy se však musí jednat o vážný problém, a často se tak můžete s touto problematikou vypořádat sami, i bez lékařské, odborné pomoci. Je však nutné si uvědomit, že potíže s erekcí mohou mít nespočet příčin, a právě ty se musejí řešit stejně tak, jako potencionální problémy s erekcí. A jaké jsou tedy zmiňované příčiny poruch erekce?

poruchy erekce

Nejběžnější příčinou tohoto intimního problému bývá příliš vyoké množství požitého alkoholu, či v některých případech drog, nebo jiných omamných látek. Dále se může jednat o příčiny psychického rázu, tedy například stres, deprese, či úzkosti. I psychická stránka jedince s tímto tématem totiž souvisí, a může se také stát, že pokud muž selže jednou, ze strachu z dalšího neúspěchu není schopen další erekce, a dostává se tak do začarovaného kruhu. V neposlední řadě je běžnou příčinou také ubývání testosteronu. Tento problém potkává především muže středního věku, a mimo potíží s erekcí se může jedinec setkat také se ztrátou plodnosti.

doplňky stravy

Jak ale tyto problémy řešit? Mnoho mužů, a to jenej těch, kteří trpí poruchami erekce, spoléhá na různé, podpůrné přípravky. Například doplňky stravy s obsahem aminokyseliny L – Arginin jsou nejen vhodné pro opětovné povzbuzení erekce, ale doplňují také hladinu testosteronu, čímž napomáhají lepší plodnosti jedince, a mimo jiné mají pozitivní vliv i na Vaše tělo. Pozitivní účinky mají například na psychickou pohodu, lepší prokrvení svalů, i na imunitu, a samozřejmě také podpoření sexuálního libida.