Zboží

Svatba jako z pohádky

Některé páry spolu žijí bez svatby i celý život, fungují normálně a mají spolu děti. Tento trend je hlavně mezi mladšími ročníky velmi rozšířen, protože pro ně je svatba “jen kus papíru”. Většinou argumentují tím, že k lásce papír nepotřebují. Jenže svatba není jen papír a své o tom ví spousta lidí, kteří se nevzali a pak došlo k neštěstí. Manželství v sobě nese po právní stránce značné výhody, takže pokud to spolu lidé myslí vážně, vzít by se měli. Odmítání svatby někdy může působit jako že si někdo nechává otevřená zadní vrátka, protože odejít z nesezdaného soužití je mnohem snažší než z manželství.

svatební ozámení

I tak se ale nejde mnoho párů, které si své ano rozhodně říct chtějí. Někdo na to jde pěkně postaru a tak muž požádá ženu o ruku, ale jsou páry, které se na svatbě normálně domluví. Důležité je se znát a vědět co ten druhý chce. Plánování svatby většinou leží na nevěstách, protože ženichové na takové “holčičí” věci úplně nejsou. Plánování svatby je potřeba si umět užít a rozhodně se nestresovat.

Svatební oznámení goldpress.cz je jednou z prvních věcí, které nevěsty řeší. Jeho prostřednictvím se dává okolí vědět o svatbě, a díky pozvánce ke stolu, která se vybraným hostům posílá, se zvou svatebčané ke svatební hostině. Dnes je zcela běžné, že nevěsty chtějí mít dokonalou svatbu doladěnou do nejmenších detailů, a tato touha je vidět už při výběru oznámení. Je běžné že nevěsty chtějí mít oznámení ve stejném designu jako pozvánky ke stolu, svatební menu nebo jmenovky.

nevěsta ženich

Detaily jsou důležité
Nejspíš jste někdy slyšeli, že na detailech záleží. A je to pravda. Právě na svatbách je to vidět nejvíce, takže když si dáte tu práci a vyhrajete si s výzdobou, bude celá svatba vypadat nádherně nejen naživo, ale i na fotografiích.
Tip – milujete růže a bude to hlavní květina ve vaší svatební kytici? Vyberte si oznámení a další svatební tiskoviny v provedení s růžemi, bude to vypadat skvěle.