Byznys

Zuby

Už jste si někdy říkali, čeho si u nás nějaký člověk na vzhledu všimne první? A přišli jste na to? Co to tedy je? Pokud to nevíte, v tomto vlaku si to rozebereme o hodně podrobněji. Jen se zamyslete. Jdete například do banky a potřebujete něco vyřídit. Je jedno, co. Při vstupu spatříte obrovskou řadu lidí. To ale teď není podstatné. Zaměříte se například na jednoho člověka. On se na vás usměje. Už víte, čeho si člověk všimne?

m

Ať si to chceme přiznat nebo ne, na každém člověku si nejprve všimneme jeho zubů (pokud nám je tedy odhalí). Smát se samozřejmě můžeme i bez toho, aniž by druhá strana viděla zuby, většina lidí se ale opravdu směje s odhalenými zuby. A co je strašně důležité je to, že každý si všimne vašich zubů. Jestli je máte všechny, jestli jsou takové, jaké mají být, jestli jsou bílé, nebo žluté. Zuby jsou vlastně takovou vizitkou každého člověka. Proto pokud máme například vedoucí pozici a nemáme bílé, ale žluté zuby, v žádném případě to nepůsobí moc reprezentativně. To už asi všichni ale víte.

m

Vzhledem k tomu, že spousta lidí má problém se svými zuby a trápí se tím docela dost lidí, v tomto článku mám pro vás univerzální tip, který by vám i spoustě lidem mohl opravdu pomoct. Zubní ordinace praha 10 totiž stále přijímá nové pacienty a proto pokud máte problém se svými zuby, určitě se na ně obraťte s prosbou o pomoc. Zuby jsou jednou z reprezentativních stránek člověka a je jedno, jestli vám je dvacet, třicet, čtyřicet, šedesát, nebo patnáct let. Na vaše zuby se lidé budou neustále dívat a pokud je nemáte čisté, máte v nich kazy nebo je máte křivé, je to problém, který sice je řešitelný, ale vy sami ho musíte chtít řešit, protože nikdo jiný za vaše zuby rozhodnout nemůže – rozhodnout o svých zubech můžete pouze a jenom vy a tak je tedy na vás, jestli se rozhodnete udělat změnu.