Zboží

Dentální ošetření pod mikroskopem

Naprosto špičkové péče se vám dostane v zubní ordinaci Liberec https://www.2kdent.cz/. Jestliže se náhodou nedovoláte, reagují na zmeškaný hovor a volají vám zpět. Stane se vám to u vašeho zubaře? Mně nikdy, naopak neustále telefonuji a někdy tak za dvě hodiny se dovolám anebo také ne.

nepodařený rozhovor

Sháníte-li kvalitního profesionálního zubaře, pak volba je jasná. Luxusní prostředí estetického dentálního centra, špičkové vybavení, stomatologické ošetření a ošetření kanálků pouze pod mikroskopem jak pro děti, tak i pro dospělé a samozřejmě vleže v naprostém pohodlí. Máte-li problém se začínající či probíhající paradontitidou, přímo se na ni specializují. Součástí zubní ordinace je i úžasné dentální ošetření hygienistkou, která vám skvěle a šetrnou metodou odstraní zubní kamen, mikrobiální plak, a i pigmentaci i z míst, kam je běžně těžko se dostat. Provádí i bělení zubů, a to díky bělící lampě.

zdravý úsměv

Když jsme hovořili o špičkovém vybavení, tady je pár z nich:

  • Cone Beam Computed Tomography – vytvoří 3D snímky, kde je vyobrazen model vaší čelisti a tento model si lékař může virtuálně kontrolovat a pečlivě zkoumat. Díky této metodě spolehlivě zjistí vše, co potřebuje. Nemůže dojít k záměně či zatajení nějaké maličkosti.
  • DIAGNOcam – zde váš chrup i zoubky vašich dětí vyšetřuje laserová sonda jeden zub po druhém a zjistí i miniaturní kazy. Které vy okamžitě vidíte ve svém zorném poli na monitoru, kam dobře dohlédnete. Vy vlastně vidíte, co se děje ve vašich ústech. Dosud vám to bylo utajeno, vy jste se pouze svěřili do rukou zubního lékaře a ani jste netušili, co je vám spravováno, poklepáváno apod. Museli jste mu bezmezně věřit, aniž byste tušili, co dělá. Zde máte konečně možnost vidět i vnitřek vašich úst, potažmo zuby.
  • Elements Obturation Unit – kořenové kanálky vám zaplní díky termické kondenzaci.
  • Osstell – slouží pro ty, co se rozhodli pro implantát a tato metoda slouží k naprostému a bezbolestnému měření stability implantátu po jeho zahojení. A zjistí tak ideální čas, kdy bude vhodné ho osadit korunkou. Vše je prostě jištěné.

Se zdravými zuby vám bude zase dobře na světě!