Byznys

Mějte své oblíbené video stále po ruce

Každý den surfuje téměř každý na internetu. Navštěvujeme sociální sítě, prohlížíme si zprávy, čteme články a sledujeme videa. Pokud se nám na internetu zalíbí nějaký obrázek, který si chceme uložit do telefonu, tak si jej jednoduše stáhneme a uložíme do paměti nebo uděláme screen obrazovky.

Představte si, že sledujete nějakého YouTubera, který doporučuje dobré produkty a vy si chcete všechny zapamatovat. Pokud si nebudete postupně video stopovat (zastavovat) a nedělat screeny obrazovky, tak máte nejspíš jedinou možnost si všechno postupně psát na papírek.
Nemusí se jednat pouze o doporučování produktů, ale třeba o video záznam z koncertu Vaší oblíbené skupiny nebo video, podle kterého se něco tvoří, učí se atd. Možností je mnoho a všechny videa, které si chceme uchovat nemusíme ukládat do záložek v prohlížeči.

internetový prohlížeč

Na YouTube si Vaše oblíbené video můžete také stáhnout. Uložit si jej poté můžete i do telefonu a nemusíte mít připojení k internetu a můžete si ho pustit kdykoliv budete potřebovat. Víte, jak stáhnout youtube video Stahujvidea.cz? Stačí Vám, když si otevřete odkaz na stahuj videa a zde vložíte odkaz nahrávky z YouTube, kterou si chcete uložit do PC/mobilu/tabletu, nebo jiného zařízení. Stahovat si můžete hudbu, videa, ale i filmy. Všechno je zdarma a Vám stačí pouze zkopírovat odkaz.

sledování filmu
Není nic jednoduššího než si vše, co máte oblíbené, stáhnout. Díky tomu budete mít vše, na co se chcete podívat často, hned po ruce ve Vašem zařízení. Navíc již pak nemusíte mít wifi připojení nebo data.

V této době se to hodí například pro vysokoškoláky, kteří mají momentálně zkouškové období. Mohou mít v telefonu záznamy z doučovacích videí. Mohou si tak připomenout látku, vzorečky a vše potřebné třeba při cestě na zkoušku, před kterou si chtějí opakovat učivo i po cestě.