Byznys

Erotická masáž pro ženy vám dá možná víc, než sezení u psychoterapeuta

Rozkoš, slast a erotika spolu úzce souvisí a ženy všechny tyto jevy také vnímají citlivěji, než muži. Žena přistupuje k sexu s větším citem, s větší láskou, něhou, pozorností a je také pro ni obtížnější se k pohlavnímu styku patřičně naladit. Zatímco u většiny mužů (a nemusí to platit pro každého), je sexuální vzrušení velmi rychlé, a rychlý může být i samotný akt, ženy potřebují více času na mazlení, něžné http://blesk.cz/tag/N%25C4%259B%25C5%25BEn%25C3%25A9%2520vlny/1 doteky, hlazení a stimulování pokožky na erotogenních zónách, tedy obecně vzato potřebují delší předehru.

nahá dívka

Proto jsou také erotické masáže pro ženy ideálním prostředím, které jim může přinést mnohdy větší uspokojení, než jaké se jim dostává v běžném životě. Ne každý partner je k nim pozorný a ohleduplný a ne každý vztah je také založen na kvalitních morálních atributech. Mezi námi se také pohybuje mnoho žen nezadaných, rozvedených, ovdovělých, zkrátka žijících bez partnera. A najít partnera, který by vám po všech stránkách vyhovoval, je v současné době čím dál těžší, mnoho mužů je příliš zahleděno do sebe, někteří jsou závislí na alkoholu či drogách, frustrovaní, nesebevědomí, nespolehliví a neschopní udržet díky svému sobectví kvalitní vztah.

dívka ve vaně

Erotice bychom se však neměli vyhýbat, sexuální energii je vhodné dát volný průchod, jinak se to může projevit na energetických blokádách, fyzickém napětí a nespokojenosti se životem, a není také divu, že řada žen vyhledává pomoc u psychoterapeuta. Což takhle namísto psychologa navštívit masérský salón. Tělesné doteky na citlivých místech dovedou mnohdy splnit větší očekávání, než neosobní pohovor s cizím člověkem, byť akademického vzdělání. Někdy zkrátka dvě šikovné ruce zmůžou mnohem víc, však se o tom můžete přesvědčit velmi snadno i u klasických masáží či reflexních masáží chodidel, které jsou nesmírně příjemné. Erotická masáž je vlastně jakousi nástavbou těchto technik a můžete si navíc zvolit způsob, který vám nejvíce vyhovuje, a to buď od maséra, nebo od masérky.