Byznys

Jaké číslo se vám líbí?

Dost možná vás doposud nikdy ani nenapadlo popřemýšlet nad svým nebo klidně i cizím telefonním číslem. Přesněji tedy nad tím, proč vám bylo osudem nebo něčím či někým jiným sesláno právě toto a ne nějaké jiné. Vždyť je přece tolik různých možných kombinací! Tak proč zrovna to vaše číslo? Proč zrovna vaše číslo musí být tak složité na zapamatování? Devět číslic, které si je třeba zapamatovat, v naprosto nelogickém složení a pořadí, které nezbývá než se pracně nabiflovat.
Proč právě vy třeba nemáte všechny číslice ve svém telefonním čísle stejné? Nebo proč vám tu aspoň nejdou hezky vzestupně či sestupně za sebou, od jedničky po devítku nebo obráceně? Nebo proč třeba nemáte aspoň číslo, které by utkvělo v paměti třeba proto, že se kryje s nějakými významnými dny nebo něčím podobným?telefon v rukou
Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Protože takových snadno zapamatovatelných čísel je logicky jenom pomálu v moři těch ostatních. A proto se nenabízejí jenom tak někomu. Nabízejí se těm, kdo je potřebují z nějakého zvláštního důvodu a jsou si za ně ochotni připlatit.
Že jde jenom o projev snobství? Jistě, někdy by to mohla být pravda. Ale rozhodně to tak být nemusí. Takové snadno zapamatovatelné číslo přijde přece vhod i dejme tomu každému podnikateli, který potřebuje být kontaktován zákazníky a obchodními partnery, kteří by na něj v žádném případě neměli zapomínat, přijde vhod i nejedné instituci, na kterou je záhodno se často obracet a nemuset o nějakém čísle dlouho přemýšlet,…slečna s telefonem
Podobných důvodů se dá vymyslet dost a dost. A když člověk nějaký má, měl by zavítat na zlatá čísla Vipcisla.cz a tam si své číslo vybrat přesně podle svých představ. Nebo si dejme tomu může nechat takové číslo i darovat při nějaké vhodné příležitosti.
Protože jsou lidé a profese, u nichž se to bez ideálního telefonního čísla neobejde. A proč by se tito měli spokojit s něčím, co si možná vůbec nikdo nezapamatuje?