Zboží

Kosmetika slavných

Fenty – Rihanna
Rodačka z karibského ostrova Barbados proslula kromě svého pěveckého umění i perfektním make-upem, zejména výraznými rty a nápadnými očními stíny. Ty si teď můžete dopřát i vy. Značka Fenty si zakládá na tom, že ji mohou používat lidé všech barev pleti. Sama Riri je snědé barvy pleti, a v minulosti si často stěžovala na ponížení, jemuž byla vystavena, když si na focení nebo promo akce musela nosit vlastní malovátka, protože stylisté ten „její“ odstín prostě neměli. Fenty je proto vymyšlené tak, aby sedělo každému odstínu pleti. Líčidla sice nejsou nejlevnější, ale obličeji opravdu lichotí.
štětečky na makeup.jpg

KKW Beauty – Kim Kardashian West
Pokud v poslední době hledáte módní inspiraci, dříve či později nevyhnutelně narazíte na některou z členek či členů klanu Kardashianů. Nejlepší kosmetikou se ale pravděpodobně může pochlubit nejstarší dcera Roba Kardashiana, Kim. I ona si dává záležet na tom, aby si v její nabídce vybrali opravdu všichni, a i ona si za to nechává náležitě zaplatit. Zatímco Fenty je plné barev, KKW je střídmější. Jakkoli to v souvislosti s Kim zní neuvěřitelně, její kosmetika naplňuje heslo „v jednoduchosti je krása“, neboli perfektně zvládnuté detaily jsou často lepší než přeplácaný klaunský obličej. Připravte se tedy na širokou nabídku podkladových materiálů, kontur a dalších produktů, které vám pomohou zakrýt jakoukoli nedokonalost.
zrcátko a pudr.jpg
Iman Cosmetics – (překvapivě) Iman
Znáte Iman? Že ne? Manželka zesnulého Davida Bowieho a první supermodelka afrického původu se na módní scéně pohybuje už skoro padesát let, a pořád vypadá dokonale. Pokud si tedy chcete nechat od někoho poradit s líčením, tak jste na správné adrese. Věrna posledním trendům i přístupu jejich autorky ke kosmetice je řada minimalistická, v teplých tónech, a zakládá si na kvalitě. Pokud tedy hledáte dárek například pro maminku, tchyni nebo babičku, tak Iman cosmetics je rozhodně správná volba.