Zboží

Nabízíme kvalitní stravovací služby

Jakou máte zkušenost s dodavatelem firemního stravování? Chodí vaši zaměstnanci pravidelně na obědy a jsou spokojeni s kvalitou a výší porci jídla? Naše firma http://www.arter.cz zajistí pro vaši společnost centrální systém stravování v naprosté kvalitě. Dlouhodobé průzkumy ukazují, že až devadesát dvě procenta zaměstnanců využívá firemního stravování v těch podnicích, kam dováží a distribuuje jídla naše gastro firma. Vyrábíme a zajišťujeme pro vás hotová jídla i chlazená, nechybí ani oblíbené minutky, zachlazená i hluboce zmražená jídla, která jsou výhodná například pro zaměstnance pracující na směny a mohou si tak kdykoliv jídlo odebrat. Zaměstnavatelé v souladu se zdravým životním stylem mnoha zaměstnanců poptávají i obložené studené talíře, i ty jsou v našich dodávkách, a navíc inovativně přidáváme i nabídku pro vitariány, kterým předkládáme ovocný talíř.

gastro firma příprava jídla

Naše kompletní menu sestává z těchto položek:

  • Dvakrát výtečné polévky
  • Čtyři druhy hotovek
  • dva typy již výše zmiňovaných obložených studených talířů
  • jeden krát talíř ovocný
  • tři druhy oblíbených minutkových specialitek

pečená kachna
V naší nabídce samozřejmě najdete i nápoje, které si můžete upravit dle svého rozpoložení a chuti. Nabídneme vám k jídlu dva druhy točených nápojů.
Naší předností je stále se zvyšující kvalita stravy, dbáme na výživové hodnoty, ale co je pro nás největší prioritou? To je váš spokojený zaměstnanec, protože jen spokojený zaměstnanec pro vás odvádí hodnotnou práci. Jak docílíme spokojenosti klienta? Už jen tím, že v základní kalkulaci zvyšujeme velikost porce o deset procent. Ale to není všechno. V námi poskytovaném stravovacím systému každý klient obdrží takovou velikost porce, o kterou si řekne a kterou sní. U nás nedostanete přesný limitovaný počet knedlíků, ale budou vám naloženy podle vaší chuti tak, abyste odcházeli z jídelny plně nasyceni.