PC

Euro Truck Simulator 2

Počítačová hra Euro truck Simulator 2 je nástupcem prvního titulu. Na trh byla uvedena v roce 2012 a hned několik dní po vydání bylo jasné, že hra sklidí obdiv a velký úspěch. A to se i tak stalo, protože hra i v tomto roce má stále spoustu svých příznivců a fanoušků. Jistě se ptáte, v čem tato počítačová hra spočívá a odpověď se velmi jednoduchá. Pokud máte rádi kamiony či tahače s návěsy a vše spojené s náklady a dopravou po světě, tak je to hra právě pro Vás.
počítačová sestava
Tento herní titul si můžete běžně sehnat na internetu a nebo je možno ji zakoupit v různých e-shopech či kamenných obchodech za pár korun. Po nainstalování a spuštění hry si vytvoříte svůj profil, který Vás bude provázet po celou dobu hry. Napíšete jméno, název své společnosti, kterou budete vést, dále si vyberete profilový obrázek a svou oblíbenou značku tahače. Ještě zbývá vybrat si zemi, ve které chcete začít a kde budete mít svou první malou garáž.
Ze začátku nebudete mít našetřené žádné peníze, proto budete jezdit jednodušší a kratší zakázky s pronajatým tahačem. Časem si jistě nějakou hotovost ušetříte nebo si půjdete půjčit do banky. Potom si budete moct koupit vlastní tahač i návěs, také si budete chtít najmout daší řidiče v personální agentuře a vydělávat tak další peníze pro svou společnost. Cílem celé hry je objevit co nejvíce koutů světa, rozšířit své působení v zahraničí, vylepšovat své jízdní schopnosti a bezproblémově vést svou společnost k úspěchu. Ve hře na Vás čeká spousta licencovaných tahačů, krásné prostředí, úžasná hratelnost, ale také si budete muset dávat pozor na dodržování silničních předpisů, tankování, nebo také na servis svého miláčka.
tahač s návěsem
A tohle není zdaleka všechno, co Vás s tomto herním simulátoru čeká. Euro Truck Simulator 2 si jistě velmi rádi oblíbíte. Teď už jen zbývá nainstalovat hru a začít jezdit po celém světě!